هند

***هند یکی از کشورهای هیجان انگیزی است که در شبه قاره آسیای جنوبی ،واقع شده و ایرانیها می توانند از آنجا دیدن کنند. اگر می خواهید در هند بمانید، به ویزا نیاز دارید و می توانید آن را از طریق آژانس جهانگردان دریافت کنید.

دهلی پایتخت قدیمی و زیبای هند است که نمی توانید آن را از دست بدهید. وقتی آنجا هستید باید از قلعه سرخ و قلعه قدیمی در دهلی قدیم دیدن کنید که در کنار بازارها و غذاخوری های چاندی چوک قرار گرفته اند. در اینجا می توانید از مقبره همایون و مسجد جامع نیز دیدن کنید. برای ادامه کاوش در معماری مغول، می توانید از تاج محل در آگرا، یکی از عجایب هفتگانه جهان دیدن کنید.

پس از کاوش در بخش‌های شمال هند، می‌توانید به سمت جنوب رفته و کاوش خود را در هند با بازدید از بمبئی آغاز کنید. وقتی در شهر هستید، می‌توانید از مکان‌های نمادین بسیاری مانند مارین درایو و دروازه هند دیدن کنید.

سپس می‌توانید به سیکیم، پناهگاه بودایی‌ها در هند بروید که مطمئناً شگفت زده خواهید شد. این ایالت در منطقه شمال شرقی کشور واقع شده است که چندین تجربه گردشگری خارق العاده برای ارائه دارد. کرالا ایالتی نزدیک به آب است و تعطیلات ساحلی هیجان انگیزی را به دور از شلوغی دیگر مناطق هندبرای شما به ارمغان می آورد. سپس می توانید زندگی شبانه گوا را کشف کنید و سپس برای یک گشت و گذار سریع به جزایر آندامان و نیکوبار بروید!

پرسش و پاسخ

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS