• برای اطلاع از آخرین شرایط سفر با توجه به شیوع کرونا به قسمت قوانین و مقررات مراجعه نمایید.
 • درباره ما

  آژانس جهانگردان آریایی سرزمین کهن (سفر آنلاین) فعالیت خود را از سال 1388 به صورت رسمی آغاز نموده است و تمام تلاش و همت خود را بر آن داشته تا با ارائه بهترین خدمات سفر برای همراهان خود شعار همیشه خود را که سفر برای همه …است ، تحقق ببخشد تا همه افراد بتوانند بدون دغدغه سفری لذت بخش برای خود و خانواده خود تهیه کنند.

  آژانس جهانگردان ارائه دهنده کلیه خدمات سفر و گردشگری از هر نقطه جهان به هر نقطه دیگر، همیشه در صدد آن بوده است که بهترین ها را در اختیار مشتریان وفادار خود قرار دهد.  آژانس جهانگردان با ارائه بهترین قیمت تورهای داخلی و خارجی، بلیت،  ویزا و پرواز و قطار  به عنوان تامین کننده اصلی و ارائه به آژانس ها و مجموعه های دیگر بر پیشرفت صنعت گردشگری ایران موثر واقع شده است و همچنین با نمایش جاذبه های مردمی و تاریخ و فرهنگ کهن آریایی به دنیا همواره در صدد نمایش اقتدار ایران و ایرانی می باشد، که در این مسیر بهترین افراد را به کار گمارده تا به بهترین شکل رضایت شما مسافران را جلب نماید.

  تیم مجرب و حرفه ای سفر آنلاین با تلاش و پشتکار بی وقفه خود در ارائه خدمات سفر از پروازهای داخلی و خارجی، تور و پکیج تور گرفته تا  بلیت قطار و کشتی و  ویزا و بیمه مسافرتی و … بهترین خدمات را با نازلترین قیمت و در کمترین زمان ممکن در اختیار مشتریان وفادار خود قرار داده اند.

  درباره مدیر عامل:

  آژانس جهانگردان سرزمین آریایی کهن ، به همت جناب آقای ایزددوست بنا نهاده شده است و سابقه درخشان ایشان در حیطه گردشگری و داشتن اطلاعات کامل و کافی باعث بر ارائه خدمات نوین و بسیار عالی در زمینه های گردشگری نوین و الکترونیک در ایران شده است. ایشان از سال 1381 کار خود را رسما در صنعت گردشگری آغاز نمودند و با دریافت کلیه گواهی نامه های مورد نیاز آژانس جهانگردان را بنا نهادند تا با بکارگیری فناوری های روز دنیا کمکی کوچک در ارائه خدمات نوین جهانگردی به مسافران و دوستداران سفر داشته باشند.

  آژانس های همکار:

  آژانس جهانگردان با داشتن همکاری دو طرفه با یکی از بزرگترین شرکت های مسافرتی دنیا با نام گالف تراول همیشه بهترین خدمات و مسیرهای پروازی را در اختیار داشته و بهترین خدمات را به مسافران خود ارائه داده است.

  آژانس گالف تراول دبی یکی از بزرگترین آژانس های جهان با بیش از 100 ایرلاین استاک هولدر است. که به صورت های GSA و PSA نیز ارائه خدمات می نماید.

   

  سفر آنلاین متشکل از جوانان خلاقی است که سفر را زندگی می کنند.

  [rev_slider slidertitle=”Our Team Carousel1″ alias=”our-team-carousel1″]

  مجوز ها

  مجوز قطار

  مجوز بند الف

  مجوز بند ب