• برای اطلاع از آخرین شرایط سفر با توجه به شیوع کرونا به قسمت قوانین و مقررات مراجعه نمایید.
 • باید ها و نباید های تهیه بلیط هواپیما

  باید ها و نباید های تهیه بلیط هواپیما : سامانه خرید آنلاین بلیط هواپیما سفر آنلاین ، یکی از کامل ترین سامانه های خرید بلیط هواپیما، خرید بلیط قطار و رزرو هتل در کشور ایران می باشد ،  که با تجمیع بلیط های موجود در مسیرهای پرتردد دست شما را در انتخابی عالی و مقرون به صرفه باز می‌گذارد.

  از طریق سایت سفر آنلاین شما می‌توانید بلیط های چارتر  و یا بلیط های سیستمی هواپیما و همچنین بلیط قطار را در زمان و مسیر مورد نظر خود به سادگی در میان انواع پروازها و خطوط ریلی موجود جستجو نموده و آن را با قیمتی ارزان و مناسب تهیه کنید.

  سامانه خرید بلیط هواپیما سفر آنلاین ، با فروش بلیط هواپیما در پروازهای داخلی نظیر تهران، مشهد، کیش، اهواز، شیراز و… و همچنین پروازهای خارجی نظیر نجف، استانبول، دبی،  و… و همچنین فروش بلیط قطار در انواع مسیرها سعی کرده است تا بسیاری از نیازهای شما برای تهیه بلیط در انواع مسیرها را برطرف کند . همچنین این سامانه می‌کوشد از طریق ارائه خدمت رزرو هتل ، هر روز بیشتر در جهت کسب رضایت و رفع نیاز مشتریان خود قدم بردارد.

  باید ها و نباید های تهیه بلیط هواپیما
  باید ها و نباید های تهیه بلیط هواپیما

  امکان استرداد بلیط هواپیما

  یکی دیگر از امکانات سفر آنلاین امکان استرداد بلیط هواپیما (کنسلی بلیط)می باشد . در صورتی که پس از رزرو بلیط هواپیما برنامه سفرتان تغییر کرده، به راحتی می‌توانید طبق قوانین کنسلی پرواز داخلی، بلیط هواپیمای خود را کنسل کنید. پس از استرداد، پول شما در کمترین زمان ممکن به حسابتان برگردانده می‌شود. شما برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما از سفر آنلاین  می‌توانید از تلفن همراه، رایانه شخصی یا تبلت استفاده کنید. پیشنهاد می کنیم  راهنمای استرداد بلیط را مطالعه نمایید

  امکان رزرو بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها 

  شما برای خرید بلیط هواپیما از بین ایرلاین های مختلف حق انتخاب دارید و می‌توانید از ایرلاینهای ماهان، زاگرس، کیش ایر، قشم ایر، آسمان، کاسپین، تابان، وارش یا معراج، بلیط پرواز داخلی خود را خریداری نمایید.

  هر یک از این ایرلاین ها ویژگی ها و مشخصات خود را دارند. برخی امکانات و خدمات رفاهی بیشتر دارند و برخی دیگر بلیط هواپیما را با قیمت به صرفه تری ارائه می‌کنند .

  باید ها و نباید های تهیه بلیط هواپیما
  باید ها و نباید های تهیه بلیط هواپیما

  پرسش های متداول در خصوص تهیه بلیط هواپیما

  چند روز قبل از پرواز، بلیط هواپیمارا خریداری کنیم ؟

  امکان رزرو بلیط هواپیما از ماه‌ها قبل وجود دارد. اما گاهی اوقات قیمت بلیط هواپیما در روزهای نزدیک به پرواز ارزان‌تر می‌شود. بنابراین در صورتی که شرایط شما اجازه می‌دهد، رزرو آنلاین بلیط هواپیما را به روزهای نزدیک پرواز موکول نمایید. البته اگر قصد سفر در ایام پرسفر نظیر تعطیلات عید یا تعطیلات آخر هفته را دارید، باید هر چه زودتر رزرو بلیط هواپیما را انجام دهید.
  نرخ بلیط هواپیما برای نوزادان و کودکان زیر ۱۲ سال چگونه محاسبه می شود؟
  نرخ بلیط کودکان و نوزادان به کلاس پرواز و کلاس نرخی بستگی دارد. به صورت کلی، قیمت بلیط مسافر کودک (2 الی 12 سال) معادل 50 الی 100 درصد بلیط بزرگسال، و قیمت بلیط مسافر نوزاد (تا دو سال) حدود 15 درصد بلیط بزرگسال است. هنگام تهیه بلیط هواپیما به این نکته توجه داشته باشید.البته باید توجه داشته باشید این نرخ ها بصورت تقریبی است و برای شرکت های مختلف این مقادیر ممکن است متفاوت باشد.
  در هر پرواز، میزان بار مجاز چقدر می باشد؟
  میزان مجاز بار به کلاس پرواز و کلاس نرخی بلیط بستگی دارد. هنگام خرید آنلاین بلیط هواپیما می‌توانید میزان بار مجاز را در اطلاعات بلیط ببینید. طبیعی است که اگر میزان بارتان بیش از حد مجاز باشد، باید جریمه پرداخت نمایید.
  رزرو آنلاین بلیط هواپیما هزینه بیشتری از خرید حضوری دارد؟
  خیر؛ زمانی که از یک سایت معتبر خرید بلیط هواپیما، اقدام به خرید می‌کنید، نه تنها هزینه بیشتری پرداخت نمی‌کنید، حتی ممکن است تخفیف هم بگیرید. ضمنا با خرید آنلاین بلیط هواپیما از پشتیبانی نیز برخودار هستید.
  هنگامی که از سایت خرید بلیط هواپیما رزرو بلیط را انجام می‌دهیم، امکان انتخاب صندلی مورد نظرمان وجود دارد؟
  خیر؛ هنگام رزرو بلیط هواپیما داخلی یا خارجی امکان انتخاب صندلی وجود ندارد. البته در زمان چک‌ این انتخاب محدوده صندلی امکان‌پذیر است.
  آیا پس از خرید بلیط هواپیما، امکان تغییر نام یا نام خانوادگی وجود دارد؟
  در پرواز داخلی یا خارجی، امکان تغییر نام و نام خانوادگی در بلیط سیستمی وجود ندارد. اما در بلیط چارتر، برخی از چارترکننده‌ها این تغییر را می‌پذیرند.